Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 335 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Koncert w Zabrzu 22.01.2010

sobota, 23 stycznia 2010 15:29


Violetta Villas wystąpiła wczoraj (22.01.2010) z recitalem swoich największych przebojów w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.


Villas została zapowiedziana przez konferansjera jako największa Gwiazda polskiej piosenki. Diva przybyła na koncert w białej sukni oraz - jak sama stwierdziła - nie w warkoczu, lecz w pełnych włosach. Z każdą kolejną wykonywaną piosenką Violetta była coraz bardziej rozśpiewana, a Jej głos brzmiał mocniej i dobitniej. Słynne wokalizy, od których kiedyś drżały mury, wciąż budziły podziw i zachwyt zgromadzonej publiczności, która żywo reagowała na występ Artystki.

Najbardziej znane piosenki Szczęście, List do matki, Przyjdzie na to czas czy Ja jestem już taka oraz jedna mniej znana - Besame Mucho, zaśpiewana w jęz. polskim, przeplatane były krótkimi refleksjami oraz rozmowami z publicznością, jak również z muzykami towarzyszącymi Gwieździe. Bardzo ożywioną rozmowę Diva prowadziła zwłaszcza z pianistą, który według niej zbyt mocno uderzał w klawisze :-)

Artystka na stojąco pożegnała się z publicznością i obiecała, że jak przyjdą cieplejsze miesiące, gdy nie będzie już śniegów i mrozów, na pewno jeszcze dla nas zaśpiewa. Obdarowana kwiatami, udała się do garderoby, a następnie do hotelu w Katowicach.

Koncert był udany, chwile wzruszeń przeplatały się z uśmiechem oraz zachwytem nad wciąż pięknym głosem naszej Violetty.
Podziel się
oceń
0
4

komentarze (8) | dodaj komentarz

Recital Violetty Villas – Zabrze – 22 stycznia 2010 r.

poniedziałek, 18 stycznia 2010 22:43


Violetta Villas zgodziła się wystąpić na scenie koncertowej zabrzańskiego Domu Muzyki i Tańca, w którym w najbliższy piątkowy wieczór przypomni swoje najbardziej znane piosenki.


Występ został potwierdzony przez wieloletnią przyjaciółkę Gwiazdy - Panią Elżbietę Budzyńską oraz samą Violettę Villas.Violetta Villas jak pisał niegdyś Zbigniew Broniarek jest zjawiskiem, gwiazdą i divą, Stellą Maximą na horyzoncie polskiej sztuki. Obdarzona głosem o rozpiętości pięciu oktaw, absolutnym słuchem, z łatwością i lekkością śpiewa zarówno pieśni sakralne, arie operowe i operetkowe jak i utwory estradowe wprowadzając słuchacza w nastrój refleksji w utworze „Ja śpiewam piosenki", zadumy w piosence „Melancholia", czy żywiołowego temperamentu w „Oczach czarnych". Gdy zaczyna śpiewać, cała staje się śpiewem. Śpiewa sercem, całą sobą, staje się częścią publiczności, bo przecież dla niej występuje. Nawiązuje przy tym nieprawdopodobny kontakt z widownią docierając do serc każdego, kto pragnie jej wysłuchać. Gdy rozpoczyna koncert, niektórzy ocierają łzy wzruszenia, inni odczuwają dreszcze.

Violetta Villas jest Gwiazdą, której blask rozjaśnia polską kulturę, jest Artystką, której należy się bezwzględny szacunek i słowa podziękowania. Jest naszym skarbem narodowym, perłą i największym objawieniem.


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Violetta Villas znów wraca na scenę!

wtorek, 29 grudnia 2009 16:37


Po dłuższej przerwie spotkanie z szeroką publicznością planuje Violetta Villas. 71-letnia Diwa wystąpi na specjalnym koncercie w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Niezwykły koncert (22 stycznia 2010 roku, godz. 19) dedykowany jest obchodzącym w tym czasie swoje święto babciom i dziadkom. Violetta Villas przypomni w Zabrzu swoje największe przeboje.Jej repertuar to kilkaset piosenek śpiewanych w dziewięciu językach. Jej wyjątkowy głos ma rozpiętość prawie pięciu oktaw. Gra na fortepianie, puzonie oraz skrzypcach. Uważana jest za legendę polskiej muzyki.

Ponowne śpiewanie, po długiej przerwie i wielu perypetiach życiowych, Violetta Villas rozpoczęła w 2007 roku. Wzięła wtedy m.in. udział w programie "Szansa na sukces". Rok później wystąpiła gościnnie w programie "Jak Oni śpiewają" wykonując swoją najbardziej chyba znaną piosenkę "Nie ma miłości bez zazdrości". W lipcu 2009 roku pojawiła się na pielgrzymce Radia Maryja w Częstochowie, gdzie sprzedawała swoje płyty, rozdawała autografy i rozmawiała z fanami. Wtedy to też m.in. zapowiedziała organizację benefisu z okazji nadchodzącego 50-lecia działalności artystycznej.28 listopada 2009 roku, w Bazylice w Ziębicach odbył się pierwszy od dwóch lat recital artystki, jednak pierwszym prawdziwym spotkaniem z szeroką publicznością będzie zabrzański koncert w Domu Muzyki i Tańca.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

Boże Narodzenie 2009

środa, 23 grudnia 2009 22:39

   Na piękny czas Świąt Bożego Narodzenia oraz na każdy dzień Nowego Roku 2010, życzę przede wszystkim Naszej Divie, a także wszystkim Czytelnikom i Sympatykom bloga, wielu łask od Narodzonego, dużo zdrowia, radości i sukcesów w każdej dziedzinie życia. Niechaj radość betlejemskiej nocy pozostanie z nami na dłużej i rozpromienia swoim blaskiem najciemniejsze zakamarki naszych dusz!   Dziękuję jednocześnie za wszelkie wyrazy sympatii, okazywane przez cały rok oraz za wszystkie maile z uwagami dotyczącymi bloga, zwłaszcza za te krytyczne, które czasami pozwalają spojrzeć z innej perspektywy na Gwiazdę oraz otaczającą nas rzeczywistość. Dziękując za współpracę oraz wszystkie przesyłane materiały wyrażam nadzieję, że współpraca równie dobrze układać się będzie w przyszłym roku.

   Do siego roku!
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Koncert Violetty Villas w Zabrzu !

sobota, 19 grudnia 2009 9:21


Violetta Villas wystąpi w piątek, 22.01.2010 r. o godz. 19 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Niezwykły koncert dedykowany będzie obchodzącym w tym czasie swoje święto Babciom i Dziadkom, ale na widowni z pewnością nie zabraknie również młodszych wielbicieli talentu piosenkarki. Violetta Villas przypomni w Zabrzu swoje największe przeboje, które od prawie pół wieku rozbrzmiewają w Polsce, w Europie i za oceanem.Dodatkowe informacje:
http://www.dmit.com.pl/2010-01-22_violetta_villas

System sprzedaży biletów:
http://www.bilety.dmit.com.pl/hall/index/id/159


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

piątek, 19 stycznia 2018

O mnie

Mieszkam we Wrocławiu i od wielu lat jestem wiernym wielbicielem Violetty Villas.
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam. Robert.
E-MAIL: villas_blog@wp.pl

O moim bloogu

Od wielu lat interesuję się życiem i twórczością Violetty Villas, największej, według mnie, artystki w Polsce. Blog poświęcony jest właśnie naszej Divie.

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 74950

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Ale seriale

Pytamy.pl